Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł na prezent
teraz to jest tyle wzorów pościeli, że masakra. Ostatnio widziałem nawet taką w krokodyle Big Grin szkoda, że jak byłem mały to nie było takiego wyboru.
Odpowiedz
Hej,
zastanawiałam się nad prezentem dla mojej siostry na 17 urodziny. Majka od zawsze miała problem z słabymi włosami. Postanowiłam zakupić jej kilka fajnych i dobrych kosmetyków do włosów. Koleżanka poleciła mi Firmę Swiss Image, tutaj mają różne produkty http://sc4y.pl/p/szampon-linia-edelweiss/ Zakupiłam jej szampon, odżywkę oraz spray. Mam nadzieje, że się ucieszy tym bardziej że są to dobre i naturalne kosmetyki i jak koleżanka wspominała czynią cuda Smile
Polecam
Odpowiedz
Tak naprawdę to jest kwestia bardzo indywidualna więc nie wiem czy pytanie na forum to taki dobry pomysł... Musisz przeanalizować co może być najlepsze i to wybrać. A ktoś obcy nie znając tematu to raczej może tylko strzelać w ciemno Tongue.
Odpowiedz
Dokładnie, jednemu się spodoba dana rzecz a innemu nie, jeśli nie chcemy zaliczyć wtopy, to lepiej dobrze się rozpytać wśród znajomych czy rodziny Wink wtedy w miarę będziemy wiedzieć co dana osoba potrzebuje
Odpowiedz
moim zdaniem najlepsza jest kasa Tongue
Odpowiedz
Standardowo alkohol dla faceta i jakieś śmieszne gadżety dla panienek Smile. Oczywiście to nie sprawdza się zawsze ale często.
Odpowiedz
Może coś jak najbardziej podpasowane pod daną osobę ? Bo najgorsze co można zrobić to kupić jakąś masówkę tylko po to żeby coś było. A dużo lepiej zazwyczaj jest się zastanowić co mogłoby się przydać itd.
Odpowiedz
Coś osobistego - bo wtedy naprawdę widać że nam na danej osobie w jakiś tam sposób zależy Smile.
Odpowiedz
A ja zawsze kupuję moim znajomym płyty winylowe na prezent, czy uważacie, że to fajny prezent ? Chcielibyście dostać coś takiego ? Smile
Odpowiedz
Pościel w gwiazdy i sypialnia w kolorze nieba. Idealne połączenie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości