Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysl na biznes
Chcialbym w nowym roku rozpoczac jakas swoja wlasna dzialanosc. Mam juz dosyc pracowania na swojego szefa i chce nim zostac sam dla siebie. Oczywiscie w praktyce bywa roznie dlatego chcialem zapytac was o jakies rady dotyczace biznesu dla poczatkujacego. Zastanawiam sie nad czyms zwiazanym z remontami oraz wykonczeniem wnetrz .. tak sie popytalem po znajomych i sporo osob szuka fachowac, a nie moze go znalezc. Oczywiscie trzeba zebrac zgrana ekipa ale to inna historia. Na rynku imponuja mi ogromne firmy takie jak RiwalPoland wypozyczajace sprzet do zadan ciezkich. W mojej okolicy brakuje takiej wlasnie wypozyczalni .. moze kiedys jak bede mial wieksze zasoby to zbuduje swoja, kto wie. Wklejam pogladowe zdjecie jednej z takich "bestii".

[Obrazek: serwis-na-miejscu.ashx?h=211&w=317&la=pl-PL]
Odpowiedz
Zobacz czego w twoim i w innych miastach brakuje Smile
Odpowiedz
Całkiem spoko ten pomysł, propsuje takie inicjatywy.
Odpowiedz
A fachowca nie można znaleźć, bo dobrzy wyjechali po większe pieniądze, a ci co zostali to partacze. Więc masz szansę Smile
see
Odpowiedz
I takie podejscie mi sie podoba, dzieki za slowa otuchy Smile
Odpowiedz
Ja ostatnio pomyślałem żeby otworzyć gospodarstwo rolne... Nie wiem, co wy sądzicie na ten temat, czy przy dzisiejszej strategii gospodarczej naszego kraju i ogólnoświatowych trendach na rynkach rolniczych ma to jeszcze jakikolwiek sens ? Bo skusiły mnie trochę promocje, które znalazłem na https://www.twojazagroda.pl/pl/p/ZEBY-DO-BRON-P20x210-M20L/1705 , można chyba na rolnictwie sporo zarobić Smile
Odpowiedz
Bardzo fajny pomysł, zarówno z tą wypożyczalnią jak i gospodarstwem rolnym, jak są promocje to trzeba to wykorzystać koniecznie
Odpowiedz
podobno na tabletkach na odchudzanie można zrobić niezły biznes: http://zamowdiete.pl/jak-dzialaja-skuteczne-tabletki-na-odchudzanie/
Odpowiedz
Jeśli ktoś ma dobry pomysł to nie pyta tylko realizuje własny biznes plan Tongue.
Odpowiedz
Nieruchomości są teraz dobrym pomysłem na rozkręcenie czegoś nowego bo się właściwie zawsze sprzedadzą Big Grin.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości