Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczenia
Korzystacie może z porównywarek ubezpieczeniowych? Opłaca się to czy to tylko po to by ściągnąć dane i wysyłać jakieś reklamy?
Odpowiedz
(22-10-2017, 20:39)Uralek napisał(a): Korzystacie może z porównywarek ubezpieczeniowych? Opłaca się to czy to tylko po to by ściągnąć dane i wysyłać jakieś reklamy?
Nie korzystam w ogóle z porównywarek, dla mnie to w ogóle się nie przydaje.
Odpowiedz
Jak możesz nie korzystać z porównywarek? Przecież to bardzo fajna rzecz, mój kumpel uświadomił mnie jak to cudo można wykorzystać wybierając ubezpieczenia na życie pzu z ubezpieczeniaonline.pl. Jak dla mnie bardzo fajna sprawa i przy następnym podpisaniu polisy na pewno skorzystam z czegoś takiego. Wiadomo, że potem będą przysyłać jakieś informacje handlowe ale mi to jakoś nie przeszkadza jeśli będę miał dobre ubezpieczenie w zamian za to
Odpowiedz
Ja zawsze wykorzystuję porównywarki. Nie lubię przepłacać.
Odpowiedz
Nie korzystam z porównywarek, ale to dlatego, że mam swoje ulubione firmy ubezpieczeniowe Smile Na przykład polisę narciarską zawsze wykupuję w https://www.polisanarciarska.pl, bo mają bardzo korzystne warunki za grosze Big Grin a jak się ubezpiecza całą rodzinę to takie rzeczy są bardzo ważne.
Odpowiedz
I bardzo dobrze.
Odpowiedz
Ja natrafiłem ostatnio w internecie na ranking ubezpieczeń, który wydaje mi się najlepszym ze wszystkich dostępnych w sieci. Mówię oczywiście o indywidualne ubezpieczenie na życie na ubezpieczeniaonline.pl. Mają przejrzysty interface no i podają naprawde same dobre oferty. Jeżeli ktoś szuka to powinien według mnie się zastanowić, czy się mu to nie przyda
Odpowiedz
Ja w temacie ubezpieczeń to korzystam z oferty agencji od mojego szwagra kochanego.
Odpowiedz
Znajomy w agencji to najlepsze co sie może trafić ^^.
Odpowiedz
Koniecznie trzeba się w tych czasach ubezpieczać...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości