Urania - polskie czasopismo o kosmosie

Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie

PROMOCJA - EKSTRA ZNIŻKA DLA PRENUMERATORÓW NA GRĘ "PIERWSI MARSJANIE"

Przy zamówieniu prenumeraty Uranii otrzymujesz dodatkowy rabat na grę planszową Pierwsi Marsjanie. Cena gry wraz z wysyłką kurierem wyniesie wtedy jedynie 160 zł. Aby ten dodatkowy rabat zadziałał, w koszyku muszą znaleźć się zarówno prenumerata Uranii, jak i gra. Limit zamówień w tej specjalnej cenie wynosi jedną grę na jedną prenumeratę Uranii. Liczba egzemplarzy ograniczona. Promocja obowiązuje do 31.12.2017 r. lub do wyczerpania promocyjnej puli pudełek z grą i dotyczy wysyłki na terenie Polski.

Jeśli zamawiasz prenumeratę poprzez bezpośrednią wpłatę na konto bankowe, a nie poprzez nasz sklep internetowy, po prostu do ceny prenumeraty dolicz kwotę 160 zł i zaznacz w tytule wpłaty, np.: "Prenumerata Uranii od numeru 1/2018 + Pierwsi Marsjanie".

Ważne: gra będzie wysłana osobną przesyłką niż Urania. Obecnie zamówienia na grę są przyjmowane w przedsprzedaży, dokładny termin jej ukazania się zostanie wkrótce podany. Termin ten zależy od wydawcy gry, prawdopodobnie będzie to w najbliższych dniach.


Zasady prenumeraty "Uranii - Postępów Astronomii"

Przyjmujemy zamówienia na roczną prenumeratę czasopisma, rozpoczynającą się od dowolnego numeru (bieżącego lub jednego z dwóch najbliższych). Cena rocznej prenumeraty wynosi 72 zł (za 6 numerów dwumiesięcznika).

Możliwe jest także zamówienie przedłużonej prenumeraty w cenie 144 zł (za 12 kolejnych numerów).

Prenumerata zagraniczna jest 100% droższa. Istnieje także możliwość nabywania numerów archiwalnych.


Kontakt: urania@urania.edu.pl lub tel. 698 55 61 61.

ZAMÓW I OPŁAĆ PRENUMERATĘ PRZEZ INTERNET

Korzyści z prenumeraty:


Konto do wpłat:

Uwaga! Mamy nowy numer konta!

Polskie Towarzystwo Astronomiczne
ul. Bartycka 18
00-716 Warszawa


Millenium S.A.
nr 85 1160 2202 0000 0003 3341 8732


W tytule wpłaty prosimy określić od którego numeru ma rozpocząć się prenumerata (albo których numerów archiwalnych dotyczy) oraz podać adres do wysyłki. Proszę zwócić uwagę, iż w październiku 2017 r. zmienił się numer konta do wpłat.


Prenumerata sponsorowana dla szkół

Dzięki wsparciu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego mamy możliwość zaoferowania specjalnych prenumerat sponsorowanych dla szkół (z dopłatą z Ministerstwa). Szkoła płaci tylko 36 zł, a resztę kosztów finansuje ministerstwo. Zachęcamy szkoły do wykupienia prenumeraty sponsorowanej. Liczba prenumerat sponsorowanych jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkoła ma prawo do jednej prenumeraty sponsorowanej. W przypadku zespołów szkół prenumeratę sponsorowaną może zamówić każda ze szkół wchodzących w skład zespołu. Oferta dotyczy szkół na terenie Polski.

Prenumeratę na rzecz szkoły może także opłacić jej sponsor (np. rada rodziców, firma, organizacja, osoba prywatna), warunkiem jest, aby prenumerata była realizowana na rzecz szkoły.


Prosimy szkoły o zgłaszanie się za pomocą formularza, albo e-mailowo urania@urania.edu.pl lub telefonicznie 698 55 61 61.

Przejdź do formularza zgłoszeniowego dla szkół


Zasady prenumeraty dla członków PTMA oraz PTA

Członkowie Polskiego Towarzystwa Astronomicznego (PTA), którzy mają opłacone składki członkowskie, otrzymają w ich ramach "Uranię" w roku 2018.

Członkowie Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii (PTMA) mają prawo do prenumeraty Uranii na rok 2018 w cenie 45 zł przy wysyłce na adres oddziału PTMA lub w cenie 50 zł przy wysyłce na adres indywidualny. Opcja wysyłki zbiorowej jest dostępna przy co najmniej 5 egzemplarzach na oddział. Chęć takiej prenumeraty należy zgłaszać w swoim oddziale PTMA. Skarbników lub prezesów oddziałów prosimy o dokonywanie wpłat oraz o podanie imiennej listy prenumeratorów z adresem zbiorowym lub adresami indywidualnymi do wysyłki.

Dotychczasowi prenumeratorzy indywidualni PTMA mogą przedłużać prenumeraty samodzielnie (wpłata 50 zł na konto Uranii) wraz z oświadczeniem/informacją wysłaną na urania@urania.edu.pl o przynależności oddziałowej i mailowym adresem do władz oddziału. W przypadku niepotwierdzenia przynależności przez Oddział, wysyłka Uranii zostanie wstrzymana po numerze 4/2018.

 

Przejdź do portalu Uranii
największego polskiego portalu
o astronomii i kosmosie