astrofestiwal

Zapraszamy na ASTROFESTIWAL!

ASTROFESTIWAL, Grudziądz, sobota 09 czerwca, Błonia Nadwiślańskie
Pod patronatem "Uranii" już po raz siódmy odbędzie się ASTROFESTIWAL. Jest to plenerowy piknik familijny popularyzujący astronomię. Coroczna impreza odbywa się w ramach Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego. W tym roku ASTROFESTIWAL zawita do Grudziądza. W sobotę 9 czerwca miłośnicy astronomii spotkają się na Błoniach Nadwiślańskich.

6. Astrofestiwal odbędzie się w sobotę w Radziejowie

VI Astrofestiwal w Radziejowie
W sobotnie popołudnie i wieczór (10 czerwca) będzie okazja wybrać się na Astrofestiwal do Radziejowa w województwie kujawsko-pomorskim. Traficie tam także na stoisko Uranii.

5. Astro Festiwal w sobotę w Bydgoszczy

5. Astro Festiwal w Bydgoszczy
W sobotę 11 czerwca w Bydgoszczy odbędzie się duża impreza astronomiczna. Pasjonaci kosmosu, a także liczne grono mieszkańców miasta i okolicy, w tym rodziny z dziećmi, będą mogli wziąć udział w 5. Astro Festiwalu. Początek o godz. 17.00.

Astrofestiwal w Golubiu-Dobrzyniu

3. Kujawsko-Pomorski Astrofestiwal
W sobotę 7 czerwca 2014 r. w Golubiu-Dobrzyniu odbędzie się 3. Kujawsko-Pomorski Astrofestiwal. Tegorocznym tematem przewodnim imprezy będzie Słońce - nasza dzienna gwiazd, a wśród gości specjalnych będzie okazja spotkać m.in. gen. Mirosława Hermaszewskiego, pierwszego i jedynego polskiego kosmonautę.
Subscribe to RSS - astrofestiwal