dodatki do Uranii

Biuletyn "Komeciarz" w prezencie dla prenumeratorów "Uranii"

Komeciarz nr 48
Już niedługo ukaże się "Urania" nr 2/2016. Wraz z nią mamy prezent dla prenumeratorów. Gratisowym dodatkiem będzie specjalne wydanie "Komeciarza" - biuletynu Sekcji Obserwatorów Komet PTMA, który świętuje 20 lat istnienia.

Kalendarz astronomiczny na rok 2016

Kalendarz Astronomiczny 2016
Przypominamy, że jak co roku, prenumeratorzy "Uranii - Postępów Astronomii" otrzymują w prezencie kalendarz astronomiczny do powieszenia na ścianie. Kalendarz zawiera zdjęcia obiektów astronomicznych oraz listę najciekawszych zjawisk na niebie w danym miesiącu. Każdy miesiąc ma osobną kartę kalendarza.

Ilustrowana broszura o ESO dla prenumeratorów "Uranii"

Osiąganie nowych granic w astronomii
Mamy kolejny prezent dla naszych prenumeratorów. Tym razem do "Uranii" nr 4/2015 dołączymy pięknie ilustrowaną i obszerną broszurę o Europejskim Obserwatorium Południowym (ESO), do którego Polska niedawno przystąpiła.

Dla prenumeratorów Uranii płyta CD z muzyką Planetoidy

Płyta CD z muzyką "Planetoidy" Magdaleny Cynk
Tematem przewodnim najbliższego numeru Uranii będą planetoidy. Dodatkowo wraz z Uranią nr 2/2014 prenumeratorzy otrzymają specjalny bonus: płytę CD z muzyką "Planetoidy" Magdaleny Cynk. Wysyłka numeru jest planowana pod koniec kwietnia. Jest jeszcze szansa zamówić prenumeratę.

Kalendarz astronomiczny 2014 dla prenumeratorów Uranii

Kalendarz astronomiczny 2014
Podobnie jak w latach ubiegłych, nasi prenumeratorzy otrzymają wyjątkowy bonus - kalendarz 2014 z pięknymi zdjęciami astronomicznymi. Zdecydowanie warto być prenumeratorem Uranii!

Uranie sprzed dekady jako bonus dla prenumeratorów

Uranie z 2003 roku o prof. Antonim Opolskim
Prenumeratorzy otrzymają wraz z numerem 5/2013 bonus w postaci jednego z numerów "Uranii" sprzed dekady: z artykułem stulatka prof. Antoniego Opolskiego, z wywiadem z Profesorem, albo ze wspomnieniami 85-latka prof. Konrada Rudnickiego.

Kalendarz Mistrzowie Astrofotografii 2013 dla prenumeratorów

Kalendarz Mistrzowie Astrofotografii 2013
Prenumeratorzy "Uranii" otrzymają wraz z nr 1/2013 piękny kalendarz "Mistrzowie Astrofotografii 2013". Jeśli ktoś prenumeraty nie posiada, to ma jeszcze kilka dni czasu na nadrobienie tego braku i zdobycie w ten sposób tego ciekawego astronomicznego gadżetu.

Strony

Subscribe to RSS - dodatki do Uranii