Telewizja Polska

Astronarium nr 46 o Bohdanie Paczyńskim

Bohdan Paczyński (1940-2007) - jeden z najwybitniejszych astrofizyków XX wieku. W polskim społeczeństwie prawie nieznany poza środowiskiem naukowym. W najbliższym "Astronarium" zobaczycie na jakie dziedziny astronomii wpłynęły prowadzone przez niego badania. Premiera nowego odcinka w sobotę o godz. 8:05 w TVP 3. Powtórki w środę o godz. 15:35 i 00:40.

Milion wyświetleń „Astronarium” na YouTube!

Program „Astronarium”, tworzony przy udziale Polskiego Towarzystwa Astronomicznego, ma coraz większy zasięg wśród widowni internetowej. Łączna liczba wyświetleń wszystkich odcinków „Astronarium” zamieszczonych na portalu YouTube przekroczyła milion. "Urania" jest partnerem medialnym programu.

Astronarium nr 39 o brakujących barionach

Czy to możliwe, że brakuje nam kawałka Wszechświata, a materia, którą znamy najlepiej, gdzieś nam się zgubiła? Zagadka brakujących barionów będzie tematem najbliższego odcinka programu telewizyjnego "Astronarium". Premiera w środę o godz. 15:35 w TVP 3, powtórka o godz. 00:40, a potem na YouTube. "Urania" jest partnerem programu.

„Astronarium” powraca! Nowe odcinki w Telewizji Polskiej

Astronarium
„Astronarium”, telewizyjny serial popularnonaukowy o kosmosie, będzie kontynuowany w Telewizji Polskiej. Premiera nowej serii odcinków w środę 24 maja 2017 r. o godz. 15:35 w ogólnopolskim paśmie TVP 3. Czasopismo i portal Urania jest partnerem medialnym programu.

„Astronarium” będzie na trzech antenach Telewizji Polskiej, w tym na TVP 1

Astronarium
„Astronarium”, telewizyjny serial naukowy o kosmosie, będzie emitowany na trzech ogólnopolskich kanałach, w tym na głównej antenie Telewizji Polskiej, czyli na TVP 1. Zapraszamy w środy i czwartki do TVP 3 i TVP Polonia, a w soboty i piątki do TVP 1.

W Telewizji Polskiej startuje program Sonda 2

Tomasz Rożek w studio programu "Sonda 2"
Dzisiaj o godz. 21.50 w TVP 2 pierwsze dwa odcinki programu Sonda 2, nawiązującego do legendarnego cyklu Sonda. Prowadzącym program będzie Tomasz Rożek, fizyk, dziennikarz naukowy i autor książek, który prowadzi także internetowy kanał telewizyjny "Nauka. To lubię!".
Subscribe to RSS - Telewizja Polska