Doktoranci z CAMK zapraszają na „I Spotkanie Młodych”

CAMK

Doktoranci z Centrum Astronomicznego im. Mikołaja Kopernika zapraszają na "I Spotkanie  Młodych", które odbędzie się w dniach 13-15 marca 2014 r.

Spotkanie przeznaczone jest dla studentów myślących o karierze naukowej w astronomii.  Jednocześnie wcale nie trzeba być studentem ostatnich lat. Podczas konferencji przedstawione  zostaną informacje nt. badań naukowych, realizowanych pomysłów i sposobu funkcjonowania CAMK z punktu widzenia najmłodszej generacji naukowców tam pracujących.

Nie ma żadnej opłaty konferencyjnej, a dla osób chcących opowiedzieć o swoich badaniach i  zainteresowaniach naukowych, pracach magisterskich lub licencjackich oferowane są bezpłatne noclegi na terenie Instytutu!

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Karolina Bąkowska | CAMK

Na zdjęciu: CAMK

(Tekst ukazał się pierwotnie w Serwisie edukacyjnym PTA Orion, którego zasoby zostały włączone do portalu Urania)