Przejdź do treści

KosmoSzkoła z PAK - ostatnie dni konkursu

Do końca października można nadsyłać zgłoszenia w konkursie "KosmoSzkoła z Polską Agencją Kosmiczną" prowadzonego przez Uranię. To szansa na wygranie dofinansowania szkolnej pracowni astronomicznej. Zachęcamy do udziału!

Konkurs "KosmoSzkoła z PAK" skierowany jest do nauczycieli, uczniów oraz szkół. Przypominamy, iż termin nadsyłania zgłoszeń mija 31.10.2018 r.

Zadanie konkursowe polega na opisaniu pomysłu na program zajęć kółka astronomicznego oraz przygotowanie listy sprzętu potrzebnego do działania takiego kółka. Laureaci konkursu mogą liczyć na sfinansowanie części takiego astronomicznego sprzętu. Łączna pula nagród to 8000 zł w formie wybranego sprzętu astronomicznego dla szkoły oraz nagrody książkowe dla autorów projektów. Dodatkowo 100 pierwszych szkół, które przyślą zgłoszenia, otrzyma prenumeratę „Uranii – Postępów Astronomii” na rok szkolny 2018/2019.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz zamieszczony na stronie internetowej, na której znajduje się także więcej informacji oraz regulamin konkursu.

Konkurs prowadzony jest przez Polską Agencję Kosmiczną (PAK), Uranię - Postępy Astronomii i Polskie Towarzystwo Astronomiczne (PTA).

Więcej informacji:

 

 

 

 

Reklama