Przejdź do treści

Nowa cena Uranii i zmiana numeru konta

Wiele produktów i usług dookoła drożeje, a to oznacza, iż "Urania" musi dostosować się do realiów rynkowych i jej cena nieco wzrośnie. Prenumerata będzie kosztować 72 zł, a pojedynczy numer w kiosku 14,90 zł. Zmianie uległ też numer konta bankowego.

Niestety koszty wydawania Uranii rosną - koszty druku, dystrybucji i innych usług. Nasiliło się to szczególnie w ostatnim okresie. Przykładowo, drastyczna podwyżka opłat pocztowych na początku 2017 roku mocno odbiła się na kosztach obsługi prenumeraty Waszego ulubionego czasopisma o astronomii i kosmosie. Można przypuszczać, że w perspektywie kolejnego roku inflacja jeszcze bardziej przyspieszy, a obecnie zamawiane prenumeraty dotyczą przecież przyszłego roku.

Ostatni raz zmienialiśmy cenę w styczniu 2014 r., czyli trzy lata temu. Aby "Urania" mogła się ukazywać, musi dostosować się do realiów rynkowych i dlatego od grudnia 2017 r. jej cena nieco wzrośnie. Prenumerata będzie kosztować 72 zł (do tej pory było to 60 zł), a pojedynczy numer w kiosku 14,90 zł (do tej pory było to 12,90 zł). Oczywiście podwyżka nie obejmuje aktualnie trwających prenumerat - jeśli ktoś zdążył zamówić i opłacić prenumeratę do wczoraj, to zaoszczędził kilka złotych.

Mamy nadzieję, że pomimo podwyżki pozostaniecie naszymi wiernymi Czytelnikami.

Przypominamy, iż niedawno zmianie uległ też numer konta bankowego. Jeśli opłacacie prenumeratę przelewem, to koniecznie uaktualnijcie dane. Nowy numer konta w Banku Millenium S.A. to 85 1160 2202 0000 0003 3341 8732. Adres odbiorcy to Polskie Towarzystwo Astronomiczne, ul. Bartycka 18, 00-716 Warszawa, natomiast w tytule wpłaty należy zaznaczyć na jaki okres jest to prenumerata i koniecznie podać adres do wysyłki.

Przy okazji przypominamy, iż trwa promocja dla prenumeratorów Uranii. Możecie nabyć nową grę planszową "Pierwsi Marsjanie - przygody na Czerwonej Planecie" ze specjalnym rabatem. Koszt gry wraz z wysyłką kurierem to dla prenumeratorów 160 zł. Mamy okres przedświąteczny, a gra może być świetnym prezentem pod choinkę dla fana kosmosu ;-)

Zestawienie nowych cen prenumeraty:

  • Prenumerata roczna (6 numerów) - 72 zł
  • Prenumerata przedłużona (12 numerów) - 144 zł
  • Prenumerata zagraniczna jest 100% droższa od krajowej
  • Prenumerat indywidualna dla członków PTMA - 50 zł
  • Prenumerat zbiorowa dla członków PTMA - 45 zł
  • Prenumerata sponsorowana dla szkół i nauczycieli (z dopłatą z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego) - 36 zł

 

Więcej informacji:

 

 

Reklama