Przejdź do treści

PCINN.SPACE Challenge w Rzeszowie

Konkurs Kosmiczne Wyzwania

Podkarpackie Centrum Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie w ramach realizowanego przez nich kosmicznego projektu PCI Space Exploration zorganizowało akcję promocyjną pod nazwą „PCINN.SPACE challenge”.

Akcja promocyjna Podkarpackiego Centrum Innowacji pod nazwą „PCINN.SPACE challenge” służy promowaniu bieżącej i planowanej działalności programowej Organizatora, w tym w szczególności możliwości aktywnego uczestnictwa w projekcie PCI SPACE Exploration (o projekcie pisaliśmy kilka dni temu).

W akcji mogą wziąć udział osoby, które skończyły 18 rok życia. Konkurs wystartował 5 sierpnia i potrwa do 25 sierpnia 2021 r. O akcji  promocyjnej można dowiedzieć się w mediach społecznościowych Podkarpackiego Centrum Innowacji poprzez dedykowane posty na Facebooku, Instagramie, LinkedIn, YouTube oraz Twitterze. Dodatkowo na tzw. osi „story” części zwymienionych  mediów społecznościowych zostaną zamieszczone dedykowane grafiki wraz z zadaniami konkursowymi. Na stronie internetowej konkursu znajdują się informacje związane z wyzwaniem.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Trzeba wykonać kilka prostych czynności:

  • należy wejść na stronę Pcinn.space/#form, zarejestrować się do Projektu i zaznaczyć wszystkie pola zgód;
  • następnie uczestnik konkursu wyrusza z organizatorami w nieziemską podróż po Rzeszowie i wskazuje ulicę, której nazwa własna skrywa rodzaj załogowego statku kosmicznego NASA;
  • odpowiedź należy przesłać na adres: protolab@pcinn.org wraz z załączonym linkiem do profilu na Facebooku.
     

Artur B. Chmielewski zachęcia do udziału w konkursie

Foto: Do udziału w konkursie prosto z Pasadeny w Kalifornii zachęca Artur B. Chmielewski. Nagranie z jego osobą pojawiło się na profilu Podkarpackiego Centrum Innowacji 11 sierpnia 2021 r.

O tym, do kogo trafią upominki zdecyduje poprawność i kolejność udzielonych odpowiedzi.

Pierwsze 8 osób, które wykona zadanie konkursowe, otrzyma książkę pt. Kosmiczne wyzwania. Jak budować statki kosmiczne, dogonić kometę i rozwiązywać galaktyczne problemy autorstwa Artura B. Chmielewskiego i Eweliny Zambrzyckiej-Kościelnickiej oraz komplet upominków od Podkarpackiego Centrum Innowacji.

Ewelina Zabrzycka-Kościelnicka podpisuje książki

Foto: Ewelina Zambrzycka-Kościelnicka podpisuje książki dla zwycięzców konkursu.

Do kolejnych 30 osób powędruje komplet upominków Organizatora.

Zdobywcy upominków zostaną powiadomieni o tym fakcie poprzez post na Facebook'u oraz drogą elektroniczną w terminie siedmiu dni od zakończenia akcji, czyli najpóźniej 1 września 2021 r.
 

Więcej informacji o konkursie w REGULAMINIE.
 

Źródło: Podkarpackie Centrum Innowacji

Paweł Z. Grochowalski

Reklama