Przejdź do treści

Portal o kosmosie szuka współpracowników

Wkrótce zupełnie nowa odsłona portalu Uranii (www.urania.edu.pl). Lubicie astronomię, astronautykę, kosmos? Dołączcie do naszego zespołu i twórzmy razem polski portal o kosmosie z prawdziwego zdarzenia!

Poszukujemy osób w różnym wieku (minimum 16 lat) i o różnych zainteresowaniach / zdolnościach. Zarówno tych, którzy umieją pisać teksty, jak i tych pasjonujących się fotografią albo nagrywaniem filmów, albo tych, którzy są fanami mediów społecznościowych, czy np. YouTube, tych którzy z zapałem obserwują niebo, albo piszą oprogramowanie, albo mają talent plastyczny (np. do rysowania), albo realizują swoją pasję w jeszcze innych rodzajach działań. W skrócie: kochacie astronomię/astronautykę/technologie kosmiczne/kosmos i lubicie dzielić się swoją pasją z innymi - zgłoście się!

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres rekrutacja@urania.edu.pl, najlepiej w terminie do 16 października 2016 r. Później też przyjmujemy zgłoszenia, ale te, które dotrą w podanym terminie, mogą liczyć na +1 punkt za szybkość reakcji ;-)

W zgłoszeniu prosimy napisać krótko czym się zajmujecie na co dzień, co Was interesuje w temacie kosmosu, jakie macie umiejętności/doświadczenia, które by były przydatne w kontekście portalu o kosmosie. Ewentualnie (ale niekoniecznie) jak byście widzieli swoją rolę w działaniach portalu. Podajcie też swój wiek, gdzie mieszkacie i dane kontaktowe (w tym numer telefonu).

Reklama