Prenumerata sponsorowana dla szkół

Prenumerata sponsorowana Uranii dla szkół
Mamy specjalną ofertę dla bibliotek szkolnych - prenumeratę sponsorowaną. Szkoły zapłacą jedynie połowę regularnej ceny prenumeraty. Prosimy placówki szkolne i ich biblioteki o zgłaszanie się, a pozostałych Czytelników o przekazanie informacji nauczycielom fizyki i geografii oraz opiekunom bibliotek szkolnych.

Czynimy starania w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego o uzyskanie dofinansowania dla prenumerat zamawianych przez szkoły. Szkoła płaciłaby tylko połowę kosztów prenumeraty (czyli 32,50 zł zamiast 65 zł). Prosimy szkoły o zgłaszanie zainteresowania wykupieniem prenumeraty sponsorowanej. Liczba prenumerat sponsorowanych jest ograniczona, decydować będzie kolejność zgłoszeń. Prenumeratę będzie trzeba opłacić po 1 stycznia 2014 r.

Oferta z naszej strony jest następująca. Jeżeli dotacja zostanie przyznana, prenumerata sponsorowana na rok 2014 będzie prenumeratą roczną (czyli komplet sześciu numerów dwumiesięcznika "Urania"). W przypadku, gdyby dotacja nie została jednak przyznana, szkoła i tak zyska, gdyż w cenie 32,50 zł wyślemy cztery kolejne zeszyty Uranii (czyli szkoła zyskuje jeden darmowy numer).

Szczegóły, dane kontaktowe i formularz zgłoszeniowy znajdują się tutaj.