Przejdź do treści

Jak osiągnąć sukces w sektorze kosmicznym? Spotkanie ekspertów branży kosmicznej w Krakowie

img

18 marca w Krakowie odbędzie się wydarzenie “Space 4.0. Sukces w sektorze kosmicznym”, organizowane przez Krakowski Park Technologiczny. Spotkanie będzie okazją na poznanie ekspertów, praktyków i pasjonatów branży kosmicznej.

Krakowski Park Technologiczny po raz kolejny wspiera młode firmy branży kosmicznej. Kolejne branżowe spotkanie działających i zainteresowanych działaniem w branży kosmicznej odbędzie się w środę 18 marca o 16:15 w restauracji Plac Nowy 1 na krakowskim Kazimierzu. Tematem przewodnim będą technologie kosmiczne, przetwarzanie danych satelitarnych i wsparcie biznesowe i finansowe na potrzeby rozwijania projektów w branży kosmicznej.

Swoją kosmiczną ofertę zaprezentują też startupy uczestniczące w programie akceleracyjnym SpaceUp BSA, stworzonym dla zespołów wykorzystujących dane satelitarne.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja dostępna pod adresem: https://app.evenea.pl/event/space40. Tam i na Facebooku można poznać więcej szczegółów.

Spotkanie realizowane jest w ramach projektu BalticSatApps z Programu INTERREG Baltic Sea Region 2014-2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Regionalnego.

Na podstawie: KPT

Opracował: Rafał Grabiański

Więcej informacji:

Na zdjęciu: Plakat wydarzenia. Źródło: KPT.

Reklama