Przejdź do treści

Kalendarz astronomiczny na rok 2016

Kalendarz Astronomiczny 2016
Przypominamy, że jak co roku, prenumeratorzy "Uranii - Postępów Astronomii" otrzymują w prezencie kalendarz astronomiczny do powieszenia na ścianie. Kalendarz zawiera zdjęcia obiektów astronomicznych oraz listę najciekawszych zjawisk na niebie w danym miesiącu. Każdy miesiąc ma osobną kartę kalendarza.

Kalendarz Astronomiczny 2016 będzie wysłany razem z Uranią nr 1/2016. Uwaga: termin ukazania się tego numeru czasopisma będzie podany później.

Podstawowym sposobem uzyskania kalendarza jest zamówienie prenumeraty "Uranii". Ale z uwagi na napływające od części Czytelników pytania o możliwość uzyskania większej liczb kalendarzy przez daną osobę, niewielką ilość kalendarzy udostępniamy także do zamówienia osobno w internetowym sklepie Uranii, w formie odpłatnej, pokrywającej koszty druku. Można w ten sposób nabyć dodatkowe sztuki kalendarza.

Kalendarze będzie można także wygrać w konkursach prowadzonych przez portal Uranii oraz przez redakcję programu telewizyjnego "Astronarium". Zachęcamy do śledzenia w najbliższych dniach obu stron internetowych i profili na Facebooku.

Więcej informacji:Reklama