Przejdź do treści

Konferencja Badań Kosmicznych. Polski Kodeks Kosmiczny 3...2...1... START!!!

Konferencja Badań Kosmicznych

Katedra Prawa Międzynarodowego Publicznego, Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz Komisja Nauk Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk oddział w Gdańsku zapraszają do wzięcia udziału w Konferencji Badań Kosmicznych. Polski Kodeks Kosmiczny 3,2,1,…START!, która odbędzie się 11 stycznia 2018 r. w Gdańsku.

Konferencja, która odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, będzie poświęcona w głównej mierze problemom prawnym związanym z aktywnością w przestrzeni kosmicznej.  

Konferencja Badań Kosmicznych. Polski Kodeks Kosmiczny 3,2,1 …START! jest kolejnym wydarzeniem z cyklu przedsięwzięć organizowanych przez trójmiejskie uczelnie wraz z Komisją Nauk Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk oddział w Gdańsku.

Celem jest stworzenie platformy do wymiany poglądów i wiedzy dla specjalistów branży kosmicznej. Konferencja w założeniu ma mieć charakter cykliczny, dając przy tym okazję do upowszechnienia wiedzy na temat badań kosmicznych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja za pośrednictwem niniejszej strony.

Organizator zaprasza również do odwiedzenia strony internetowej Konferencji Badań Kosmicznych.

Konferencja odbędzie się pod patronatem honorowym Polskiej Agencji Kosmicznej POLSA, Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka oraz Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza.

Patronami medialnymi wydarzenia są portale: Gdansk,pl, Kosmonauta.net, Space24.pl.

Pełen program konferencji zostanie podany do publicznej wiadomości wkrótce.

Źródło: Konferencja Badań Kosmicznych

Reklama