Przejdź do treści

Kosmiczne projekty studenckie – jak zacząć i co robić?

Kosmiczne projekty studenckie

Polska Agencja Kosmiczna oraz nominowani w konkursie KONSTELACJE w kategorii: nadzieje sektora kosmicznego, zapraszają w dniu 4 maja o godz. 17:00 na dyskusję on-line dotyczącą rozpoczynania kosmicznych projektów edukacyjnych.

Polska Agencja Kosmiczna zaprasza wszystkich studentów, którzy dopiero myślą o wzięciu udziału w kosmicznych projektach studenckich lub są już członkami kół naukowych i chcą realizować projekty edukacyjne ESA, do dyskusji z osobami nominowanymi w konkursie KONSTELACJE w kategorii: nadzieje sektora kosmicznego.

4 maja o godz. 17.00 wszyscy zainteresowani tematem mogą spotkać się on-line i porozmawiać o zrealizowanych już przez polskich studentów projektach TRACZ, KrakSat, HEDGEHOG, DREAM oraz o tym, jak zacząć studencki projekt, czy w ogóle warto zaczynać, jakie problemy mogą się pojawić i jak je rozwiązać.

Osoby, które chciałyby zadać jakieś pytania do tej dyskusji, mogą je wysłać na adres: studenci@polsa.gov.pl.

W spotkaniu udział wezmą: Adam Dąbrowski, Adrianna Graja, Kinga Gruszecka, Dominik Markowski, Jędrzej Kowalewski.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o rejestrację na stronie Polskiej Agencji Kosmicznej. Należy wypełnić formularz z danymi. Link do wydarzenia zostanie wysłany w mailu zwrotnym dopiero po rejestracji.

Paweł Z. Grochowalski

Źródło: POLSA.

Reklama