Przejdź do treści

Parasol z mapą nieba - nowy gadżet "Uranii"

Parasol "Uranii" z mapą nieba
Dostępny jest ciekawy gadżet dla miłośników astronomii: parasol z mapą nieba i logo "Uranii" - ulubionego czasopisma wielu amatorów spoglądania w niebo. Dzięki parasolowi można mieć nad sobą rozgwieżdżone niebo nawet gdy pada deszcz i są chmury.

Jeśli chcesz mieć rozgwieżdżone niebo nad sobą nawet jak pada deszcz, na pewno przyda Ci się parasol "Uranii" z mapą nieba. Ten szałowy gadżet znika błyskawicznie z naszego stoiska na imprezach astronomicznych. Teraz udostępniliśmy go do nabycia także w sklepie internetowym.

Parasol "Uranii" posiada na wewnętrznej stronie nadrukowaną mapę nieba i kontury gwiazdozbiorów z polskimi nazwami. Z kolei na zewnątrz widoczne jest logo "Uranii" (a także firmy Delta Optical, która jest producentem parasola).

Niektórzy mówią, że to "parasol antymeteorytowy", ale nikt nie miał okazji sprawdzić czy zadziała w ten sposób w praktyce. Na pewno jednak chroni przed deszczem, a w razie potrzeby także przed zbyt intensywnym słońcem. Jest "obowiązkowym" gadżetem na różnych zlotach miłośników astronomii. Właścicielka lub właściciel parasola wzbudza też czasem duże (pozytywne) zainteresowanie i zaciekawienie osób postronnych, gdy go używa na co dzień.

Oprócz parasola nowością w naszym sklepie internetowym jest czapka "Uranii" z latarką.

Więcej informacji: