Prenumerata Uranii dla szkół i nauczycieli z dopłatą z ministerstwa

W niektórych szkołach ferie już się skończyły, a w innych jeszcze trwają. W obu przypadkach warto na nowy semestr zamówić "Uranię" - do szkoły lub indywidualnie jako nauczyciel. Do prenumeraty dopłaca ministerstwo. Polecamy!

Szkolna prenumerata "Uranii - Postępów Astronomii" jest sponsorowana przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Szkoła płaci jedynie 30 zł za roczną prenumeratę, a resztę kosztów finansuje ministerstwo. Podobne warunki dotyczą prenumerat zamawianych indywidualnie przez nauczycieli.

"Urania" jest czasopismem popularnonaukowym. Zawiera też działy skierowane właśnie do uczniów i nauczycieli, przydatne na lekcjach fizyki, geografii, przyrody, czy na kółkach zainteresowań lub przy prowadzeniu zajęć Klubów Młodego Odkrywcy.

Jesteście uczniami? Podpowiedzcie swoim nauczycielom o takiej możliwości! Jesteście nauczycielami? Przekonajcie dyrekcję placówki do zamówienia prenumeraty polskiego czasopisma o kosmosie!

Na zdjęciu:
Okładki Uranii, a w tle fragmenty Mgławicy Kocia Łapa oraz Mgławicy Homar. Źródło dla tła: ESO.