Przejdź do treści

Prenumerata Uranii na rok 2015 z promocją

Zbliża się koniec roku, czyli dla wielu osób pora odnawiania prenumeraty Uranii na kolejny rok. Jak co roku prenumeratorzy otrzymają gratisowy bonus - piękny kalendarz astrofotografii. Oprócz tego przygotowaliśmy specjalną promocję na ciekawą książkę o astronomii. Można zaoszczędzić nawet 32 zł. Zachęcamy do lektury i prenumeraty Uranii!

Urania jest dostępna w salonach EMPiK, Relay, Inmedio, a także w wybranych kioskach Ruchu, ale najwygodniejszą i najtańszą formą jej otrzymywania jest prenumerata. Prenumerata roczna kosztuje 60 zł, czyli oszczędzamy 17,40  zł w stosunku do ceny w kioskach (rabat 22%), a do tego mamy darmową przesyłkę prosto do naszej skrzynki pocztowej.

Kolejną korzyścią dla prenumeratorów jest piękny kalendarz astrofotografii. Nasi stali Czytelnicy już od lat są przyzwyczajeni do takiego prezentu od Uranii. Pozostajemy wierni tej tradycji i na rok 2015 także przygotowaliśmy kalendarz. Otrzymają go za darmo prenumeratorzy Uranii na rok 2015. Kalendarz będzie wysłany razem z numerem 1/2015. Jeżeli ktoś ma opłaconą prenumeratę obejmującą także numer 6/2014, otrzyma kalendarz wcześniej - właśnie z numerem 6/2014.

Ale to nie koniec - przygotowaliśmy dodatkową promocję dla prenumeratorów na ciekawą książkę o astronomii wydaną przez Polskie Towarzystwo Astronomiczne. Książka pt. "Nowe opowiadania starego astronoma" to zestaw popularnonaukowych esejów na różne interesujące zagadnienia, związane zarówno z historią polskiej astronomii, jak i z różnymi współczesnymi badaniami kosmosu. Autorem książki jest prof. Józef Smak. Warunki promocji są następujące: przy opłacaniu prenumeraty Uranii można zakupić książkę z dodatkowym rabatem - cena z rabatem wynosi 25 zł, czyli zyskujemy 14,90 zł (rabat 37%). Książka będzie wysłana wraz z kolejnym numerem Uranii. Oferta ważna jest tylko przy jednoczesnej wpłacie za prenumeratę i za książkę. Wyjątkiem są osoby posiadające przedłużoną prenumeratę Uranii, które mogą zakupić książkę po cenie z rabatem bez konieczności przedłużania prenumeraty.

Podsumowując: w przypadku opłacania rocznej prenumeraty Uranii cena wynosi 60 zł, a jeśli wybieramy prenumeratę plus książkę, to płacimy 85 zł.

Jak opłacić prenumeratę? Wystarczy zrobić przelew bankowy na konto Uranii, szczegóły znajdują się tutaj. W tytule przelewu należy wpisać "Prenumerata Uranii na rok 2015" albo wskazać numer od którego ma zacząć się prenumerata oraz koniecznie podać dokładne dane adresowe do wysyłki prenumeraty. Można też skorzystać ze sklepu internetowego, poprzez który można zapłacić kartą kredytową i innymi kartami płatniczymi, a nawet telefonem komórkowym.

Przypominany także, że Czytelnicy Uranii mają 10% zniżki na dowolne zakupy w salonach firmy Delta Optical. Aby uzyskać zniżkę wystarczy przy kasie okazać bieżący numer Uranii. Zniżka w Delta Optical obowiązuje do 31 grudnia 2014 r.

Dla szkół mamy z kolei prenumeraty z dopłatami z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Projekt nosi nazwę "Prenumerata sponsorowana Uranii dla szkół". Ministerstwo dopłaca szkołom połowę kosztów prenumeraty. Zachęcamy nauczycieli do zgłaszania swoich szkół. Szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj.


Więcej informacji: