Przejdź do treści
Dodane przez czart - 28 sty 2018
Startuje konkurs Uranii pt. „Kosmiczne gry”. W tle rysunek astronauty na Marsie. Źródło tła: Portal Games.

Startujemy z nowym konkursem portalu Uranii! Tym razem zadaniem będzie nadesłanie opisu lub recenzji dowolnej gry planszowej, karcianej, komputerowej lub na komórki, która nawiązuje do astronomii lub kosmosu. Do wygrania m.in. gra planszowa „Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie”.

Na pewno wielu z Was miało okazję zagrać w różne gry w jakiś sposób związane z astronomią lub z kosmosem. Opiszcie swoje ulubione gry albo takie, które uważacie za ciekawe, i weźcie udział w konkursie. Wśród uczestników rozlosujemy nagrody w postaci książek i gadżetów, a na autorów najlepszego opisu lub recenzji czeka nie lada gratka – gra planszowa „Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie” wydana przez Portal Games (przy okazji: gra jest dostępna w sklepie Uranii za 179,90 zł lub w promocji dla prenumeratorów za 160 zł).

Co więcej, najciekawsze prace mogą liczyć na publikację w portalu Uranii :-)

Konkurs trwa od 28 stycznia do 28 lutego 2018 roku. Wyniki ogłosimy do 31 marca 2018 roku. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz konkursowy. Czekamy na Wasze prace!

Krótki opis nagrody głównej: Widzieliście film „Pierwsi Marsjanin” lub czytaliście książkę, na podstawie której powstał? Chcielibyście spróbować jak Wam by poszło w podobnej sytuacji na Marsie? W grze „Pierwsi Marsjanie” wcielacie się w rolę pierwszych osadników na Marsie. Dokonajcie wyborów i zmierzcie się z ich konsekwencjami! Krok po kroku odkrywajcie zwroty fabuły! Jest to rozbudowana gra o dużej regrywalności, a dodatkowo towarzyszy jej aplikacja mobilna. Gra uzyskała patronat Uranii.

Więcej informacji:

 

Na ilustracji: Startuje konkurs Uranii pt. Kosmiczne gry. W tle rysunek astronauty na Marsie. Źródło tła: Portal Games.