Przejdź do treści

Ruszyła rejestracja na Sympozjum Młodych Naukowców 2021

logo Sympozjum Młodych Naukowców 2021

Komitet Organizacyjny Sympozjum Młodych Naukowców 2021 zaprasza doktorantów oraz studentów nauk ścisłych do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej konferencji, która odbędzie się w dniach od 30 sierpnia do 3 września 2021 r. w formie online na platformie Zoom. 

Rejestracja jest już otwarta, a udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja ma na celu umożliwienie studentom oraz doktorantom z całej Polski zaprezentowania ich wyników badań w zakresie nauk fizycznych, chemicznych oraz pokrewnych. Dodatkowo umożliwia ona zapoznanie się z projektami naukowymi realizowanymi na innych uczelniach oraz nawiązanie nowych kontaktów z uczestnikami z całej Polski.

W tym roku Sympozjum przyjmie formę zdalną. Ta forma pozwoli podtrzymać integrację polskiego środowiska studentów nauk ścisłych, a wirtualne dyskusje będą równie ożywione jak podczas poprzednich edycji Sympozjum. Ponadto harmonogram Sympozjum przewiduje wykłady na żywo zaproszonych prelegentów oraz ciekawe warsztaty online z zakresu umiejętności miękkich i nie tylko.

Zapisy

Rejestracja uczestników czynnych potrwa do 31 maja 2021 r. za pośrednictwem formularza pod tym linkiem. Uczestnicy bierni mogą zarejestrować się do 22 sierpnia 2021 r. za pomocą formularza pod tym linkiem 

Rejestracja dla uczestników anglojęzycznych jest dostępna pod następującymi linkami: uczestnicy czynni (do 31 maja 2021 r.) i uczestnicy bierni (do 22 sierpnia 2021 r.). 
 

Oficjalny język konferencji to polski, ale istnieje możliwość prezentowania w języku angielskim, a ponadto część wykładów zaproszonych prelegentów odbędzie się w języku angielskim.

Organizatorami Sympozjum są Koło Naukowe „Nanorurki” oraz Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.
 

Więcej informacji

Autor: Joanna Molenda-Żakowicz
 

Na ilustracji: logo SMN 2021

Reklama