Przejdź do treści

Weź udział w badaniu postrzegania polskiej branży kosmicznej

img

W dniach 21 - 25 października w Waszyngtonie odbędzie się International Astronautical Congress 2019 (IAC 2019). Jest to organizowana corocznie największa na świecie konferencja branży kosmicznej.

Na konferencji każdego roku pojawia się coraz więcej przedstawicieli polskich firm z przemysłu kosmicznego. 21 października swoje wystąpienie będzie miał dr inż. Krzysztof Kanawka, prezes polskiej firmy Blue Dot Solutions, która zajmuje się m.in. wdrażaniem wykorzystania danych satelitarnych w biznesie. Przedstawi on publikacje o sektorze kosmicznym w Polsce i zaprezentuje działanie programów akceleracyjnych dla biznesu jak Space3ac.

Z okazji wystąpienia zespół Blue Dot Solutions przygotował ankiety, w których każdy może wyrazić swoje zdanie na temat sektora kosmicznego w Polsce. Obrazy jak branżę kosmiczną w Polsce widzą ludzie biznesowo z nią związani oraz pasjonaci zostaną zaprezentowane podczas konferencji.

Zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie. Jeśli jesteś związany z sektorem kosmicznym wypełnij tę ankietę. Jeżeli jesteś pasjonatem tej branży, firma przygotowała ankietę dla Ciebie.

Źródło: Blue Dot Solutions

Więcej informacji:

Na zdjęciu: Logo firmy Blue Dot Solutions. Źródło: Blue Dot Solutions.

Reklama