Przejdź do treści

Wyniki konkursu na logo LO w Stanisławowie Pierwszym

Logo LO im. Stanisława Lema w Stanisławowie Pierwszym

30 marca 2021 r. Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema w Stanisławowie Pierwszym ogłosiło wyniki konkursu na opracowanie symbolu graficznego (logo) szkoły. Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów szkoły, ich rodziców i nauczycieli oraz do mieszkańców powiatu legionowskiego.

Konkurs na logo Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Lema w Stanisławowie Pierwszym wystartował 14 grudnia 2020 r. Do 26 lutego 2021 r. uczestnicy konkursu mieli przesyłać prace graficzne wykonane dowolną techniką, w kolorze i czarno-białe. Szczegółowe wytyczne odnoście prac konkursowych oraz samego konkursu znajdują się w regulaminie konkursu.

30 marca zostały ogłoszone wyniki konkursu na logo Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Lema. Jury konkursu przyznało dwa wyróżnienia:

  • dla Gabrieli Małysz (uczennicy klasy 2B LO im. Stanisława Lema),
  • dla Marty Kotek (uczennicy klasy 7 z SP z Serocka).
     

Nagrodę główną zdobyła pani Monika Kosewska z Łajsk, która zaprezentowała innowacyjny projekt logo w różnorodnej kolorystyce. Autorka zaproponowała pomysł, aby bawić się kolorami i zmieniać je w zależności od przeznaczenia logo.

Uczniowie LO podjęli wyzwanie wyboru pasującego koloru dla szkoły oraz osobno dla każdej z klas. Na efekty ich wyborów trzeba będzie jeszcze  poczekać.

Zwyciężczyni konkursu została uhonorowana dyplomem i nagrodą w postaci bonu pieniężnego w kwocie 300 zł na zakupy na platformie Allegro oraz kompletem gadżetów od Powiatu Legionowskiego.

Wszystkie nagrodzone prace w konkursie na Logo LO im. Stanisława Lema są do obejrzenia pod linkiem.
 

Źródło: LO im. Stanisława Lema w Stanisławowie Pierwszym

Oprac. Paweł Z. Grochowalski

Reklama