Przejdź do treści

Wystartowało forum dyskusyjne Uranii oraz Astronarium

Forum dyskusyjne Uranii i Astronarium
Od dzisiaj możecie korzystać z forum dyskusyjnego portalu Uranii. Dodatkowo będzie ono funkcjonować jako forum dyskusyjne programu telewizyjnego "Astronarium". Możecie z niego korzystać do zgłaszania uwag do czasopisma, do portalu albo do programu telewizyjnego, a także podyskutować na wszelkie inne tematy związane z Kosmosem. Zapraszamy!

W internecie można znaleźć kilkanaście forów dyskusyjnych o astronomii i kosmosie. Niektóre działają od wielu lat - adresy wielu z nich zawarliśmy w jednym z wątków na naszym forum. Portal Uranii ma coraz więcej zasobów i zyskuje coraz większą popularność. Logiczną konsekwencją rozwoju portalu jest udostępnienie Czytelnikom także tej formy interakcji. Łatwiej też będzie zebrać w jednym miejscu Wasze uwagi do redakcji czasopisma drukowanego, jak i portalu.

Dodatkowo w ramach forum wydzieliliśmy specjalny dział dotyczący programu telewizyjnego "Astronarium". Funkcjonuje on jako oficjalne forum programu. Można tam podyskutować o kolejnych emitowanych odcinkach, zgłosić swoje uwagi, czy życzenia dotyczące przyszłych odcinków. Oprócz tego widownia programu telewizyjnego to dużo większy krąg osób niż społeczność miłośników astronomii i może to być dla tych osób pierwsze miejsce do zapoznania się z naszym hobby - astronomią, zanim zaczną odkrywać w sieci inne ciekawe miejsca grupujące społeczności miłośników astronomii.

Więcej informacji:Reklama