Przejdź do treści

Zaprezentuj swój pomysł na biznes na Międzynarodowym Spotkaniu Sektora Branży Kosmicznej

img

Fundacja My Space Love Story zaprasza na Międzynarodowe Spotkanie Sektora Branży Kosmicznej. Konferencja odbędzie się w dniach 6-7 marca na terenie Politechniki Gdańskiej i Hotelu Sopot. Podczas konferencji swój pomysł na biznes w tym sektorze mogą przedstawić startupy. Przyjmowanie zgłoszeń konkursowych trwa do 24 lutego. Udział w konferencji jest bezpłatny.

My Space Love Story to polska fundacja, której celem jest propagowanie wiedzy o kosmosie poprzez działania informacyjne, edukacyjne, popularyzatorskie oraz badawczo-rozwojowe. Organizacja realizuje projekty pomagające w nawiązywaniu kontaktów między firmami, startupami i naukowcami działającymi w branży kosmicznej. Jednym z przejawów jej działalności jest organizowana w marcu konferencja Międzynarodowe Spotkanie Sektora Branży Kosmicznej. Wydarzenie powstaje przy wsparciu PKN Orlen i we współpracy z Politechniką Gdańską.

ZAPISY NA KONFERENCJĘ

W programie konferencji zaplanowano spotkania z przedstawicielami firm zajmujących się innowacjami, technologią i wykonującymi projekty związane z branżą kosmiczną. Wystąpi na niej 15 prelegentów z całego świata. Na wydarzeniu pojawią się kosmonauci m.in. jedyny Polak w kosmosie Mirosław Hermaszewski i rosyjska kosmonautka Jelena Kondakowa.

Podczas drugiego dnia konferencji (7 marca) organizatorzy chcą skupić uwagę na osobach, które chciałyby rozpocząć karierę w branży kosmicznej. Oprócz prelekcji i warsztatów, które pokażą możliwości związane z rynkiem kosmicznym w Polsce i na świecie odbędzie się konkurs Pitching Contest. Będzie to okazja do zaprezentowania swojego startupu przed komisją złożoną z ekspertów branży. Oprócz profesjonalnej oceny i mentoringu trzy najlepsze pomysły zostaną nagrodzone finansowo. Pula nagród pieniężnych to 8000 zł. Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane do 24 lutego!

Formularz zgłoszeniowy do konkursu Pitching Contest

Honorowy patronat nad konferencją objął Premier Mateusz Morawiecki i Polska Agencja Kosmiczna. Partnerem medialnym wydarzenia jest czasopismo i portal Urania - Postępy Astronomii.

Na podstawie: Space Love Story

Opracował: Rafał Grabiański

Więcej informacji:

 

 

Na zdjęciu: Plakat konferencji Międzynarodowe Spotkanie Sektora Branży Kosmicznej.