Przejdź do treści

Zaprezentuj swój pomysł na biznes na Międzynarodowym Spotkaniu Sektora Branży Kosmicznej

img

Fundacja My Space Love Story zaprasza na Międzynarodowe Spotkanie Sektora Branży Kosmicznej. Konferencja odbędzie się w dniach 6-7 marca na terenie Politechniki Gdańskiej i Hotelu Sopot. Podczas konferencji swój pomysł na biznes w tym sektorze mogą przedstawić start-upy. Przyjmowanie zgłoszeń konkursowych trwa do 24 lutego. Udział w konferencji jest bezpłatny.

My Space Love Story to polska fundacja, której celem jest propagowanie wiedzy o kosmosie poprzez działania informacyjne, edukacyjne, popularyzatorskie oraz badawczo-rozwojowe. Organizacja realizuje projekty, pomagające w nawiązywaniu kontaktów między firmami, start-upami i naukowcami, działającymi w branży kosmicznej. Jednym z przejawów jej działalności jest organizowana w marcu konferencja – Międzynarodowe Spotkanie Sektora Branży Kosmicznej. Wydarzenie powstaje przy wsparciu PKN Orlen i we współpracy z Politechniką Gdańską.

ZAPISY NA KONFERENCJĘ

W programie konferencji zaplanowano spotkania z przedstawicielami firm zajmujących się innowacjami, technologią i wykonujących projekty związane z branżą kosmiczną. Wystąpi na niej 15 prelegentów z całego świata. Na wydarzeniu pojawią się kosmonauci, m.in. jedyny Polak w kosmosie – Mirosław Hermaszewski – i rosyjska kosmonautka Jelena Kondakowa.

Podczas drugiego dnia konferencji (7 marca) organizatorzy chcą skupić uwagę na osobach, które chciałyby rozpocząć karierę w branży kosmicznej. Oprócz prelekcji i warsztatów, które pokażą możliwości związane z rynkiem kosmicznym w Polsce i na świecie, odbędzie się konkurs Pitching Contest. Będzie to okazja do zaprezentowania swojego start-upu przed komisją, złożoną z ekspertów z branży. Oprócz profesjonalnej oceny i mentoringu, trzy najlepsze pomysły zostaną nagrodzone finansowo. Pula nagród pieniężnych to 8000 zł. Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane do 24 lutego!

Formularz zgłoszeniowy do konkursu Pitching Contest

Honorowy patronat nad konferencją objął Premier Mateusz Morawiecki i Polska Agencja Kosmiczna. Partnerem medialnym wydarzenia jest czasopismo i portal „Urania - Postępy Astronomii”.

Na podstawie: My Space Love Story

Opracował: Rafał Grabiański

Więcej informacji:

 

 

Na zdjęciu: Plakat konferencji Międzynarodowe Spotkanie Sektora Branży Kosmicznej.

Reklama