Przejdź do treści

Kosmiczne ściereczki z mikrofibry - nowe gadżety Uranii

Potrzebujecie ściereczki do czyszczenia ekranu smartfona, laptopa albo okularów korekcyjnych? Idealnie nadają się do tego nowe kosmiczne ściereczki z mikrofibry. Zobaczcie jak wyglądają nowe gadżety Uranii :-)

Powiększamy różnorodność kosmicznych gadżetów Uranii. Były parasole z mapą nieba, były czapki z latarką, a teraz dochodzą ściereczki z mikrofibry (mikrofazy, mikrowłókna). Tego typu ściereczki bardzo dobrze sprawdzają się przy czyszczeniu na przykład ekranów smartfonów, czy laptopów, docenią je także "okularnicy" przy czyszczeniu swoich okularów korekcyjnych.

Do wyboru jest kilka wzorów i rozmiarów ściereczek. Ściereczka o rozmiarze 15 x 18 cm ma nadrukowane zdjęcie ze startu wahadłowca, a z boku znajdziecie logo Uranii, umieszczone tak, aby nie przeszkadzało w podziwianiu zdjęcia. Druga wersja jest nieco większa, ma 18 x 24 cm i prezentuje zdjęcie mgławicy. Większa ściereczka jest też nieco grubsza od tej mniejszej.

Dodatkowo dostępna jest też ściereczka 15 x 18 cm z motywem programu telewizyjnego Astronarium. Z kolei najmniejszy z naszych wzorów dotyczy serwisu AstroGPS.pl, który wystartuje w połowie września (na razie dostępna jest testowa wersja beta, ale pełnię możliwości tej nowej usługi zobaczycie za około dwa tygodnie, wtedy też więcej o niej napiszemy).

Ściereczki są dostępne w niskich cenach, można je kupić osobno lub w kompletnym zestawie. Nasze ściereczki można prać ręcznie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza, bez użycia wybielaczy i środków zmiękczających. Nie należy ich prasować.

Więcej informacji:

Ściereczki z mikrofibry

 

Reklama