Przejdź do treści

Prenumerata i numery archiwalne

Urania - polskie czasopismo o kosmosie


Zasady prenumeraty "Uranii - Postępów Astronomii"

Przyjmujemy zamówienia na roczną prenumeratę czasopisma, rozpoczynającą się od dowolnego numeru (bieżącego lub jednego z dwóch najbliższych). Cena rocznej prenumeraty wynosi 72 zł (za 6 numerów dwumiesięcznika).

Możliwe jest także zamówienie przedłużonej prenumeraty w cenie 144 zł (za 12 kolejnych numerów).

Prenumerata zagraniczna jest 100% droższa. Istnieje także możliwość nabywania numerów archiwalnych.


Kontakt: urania@urania.edu.pl lub tel. 698 55 61 61.

ZAMÓW I OPŁAĆ PRENUMERATĘ PRZEZ INTERNET

Korzyści z prenumeraty:

  • płacisz mniej niż w kiosku (cena jednego numeru w kiosku to 14,90 zł), a w prenumeracie 12,00 zł - oszczędzasz 20%
  • pokrywamy koszty wysyłki pocztowej, otrzymasz czasopismo prosto do domu
  • prenumeratorzy mogą liczyć na różnego rodzaju bonusy - co pewien czas dołączamy do czasopisma różne gadżety astronomiczne (zobacz listę ostatnich bonusów)


Konto do wpłat:

Polskie Towarzystwo Astronomiczne
ul. Bartycka 18
00-716 Warszawa


Bank: Millennium S.A.
nr 85 1160 2202 0000 0003 3341 8732


W tytule wpłaty prosimy określić od którego numeru ma rozpocząć się prenumerata (albo których numerów archiwalnych dotyczy) oraz podać adres do wysyłki. Proszę zwrócić uwagę, iż w październiku 2017 r. zmienił się numer konta do wpłat.


Prenumerata sponsorowana dla szkół

Szkołom oferujemy możliwość zamówienia prenumerat ze sepcjalnym rabatem. Szkoła płaci tylko 60 zł.

Szkoła ma prawo do jednej prenumeraty sponsorowanej. W przypadku zespołów szkół prenumeratę sponsorowaną może zamówić każda ze szkół wchodzących w skład zespołu. Oferta dotyczy szkół na terenie Polski.

Prenumeratę na rzecz szkoły może także opłacić jej sponsor (np. rada rodziców, firma, organizacja, osoba prywatna), warunkiem jest, aby prenumerata była realizowana na rzecz szkoły.


Prosimy szkoły o zgłaszanie się za pomocą formularza, albo e-mailowo urania@urania.edu.pl lub telefonicznie 698 55 61 61.

Przejdź do formularza zgłoszeniowego dla szkół


Zasady prenumeraty dla członków PTMA oraz PTA

Członkowie Polskiego Towarzystwa Astronomicznego (PTA), którzy mają opłacone składki członkowskie, otrzymają w ich ramach "Uranię" w roku 2019.

Członkowie Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii (PTMA) mają prawo do prenumeraty Uranii na rok 2019 w cenie 45 zł przy wysyłce na adres oddziału PTMA lub w cenie 50 zł przy wysyłce na adres indywidualny. Opcja wysyłki zbiorowej jest dostępna przy co najmniej 5 egzemplarzach na oddział. Chęć takiej prenumeraty należy zgłaszać w swoim oddziale PTMA. Skarbników lub prezesów oddziałów prosimy o dokonywanie wpłat oraz o podanie imiennej listy prenumeratorów z adresem zbiorowym lub adresami indywidualnymi do wysyłki.

Dotychczasowi prenumeratorzy indywidualni PTMA mogą przedłużać prenumeraty samodzielnie (wpłata 50 zł na konto Uranii) wraz z oświadczeniem/informacją wysłaną na urania@urania.edu.pl o przynależności oddziałowej i mailowym adresem do władz oddziału.