Przejdź do treści

Polki w raporcie TOP 100 Women in Aerospace and Aviation Professionals

TOP 100 Women in Aerospace and Aviation Professionals to Follow on LinkedIn 2022

W dniu 30 maja 2022 r. ukazał się ranking „TOP 100 Women in Aerospace and Aviation Professionals to Follow on LinkedIn 2022”. Na tej liście znalazły się cztery Polki, w tym po raz drugi Agnieszka Elwertowska. Raport przygotowała firma Pineapple EMPIRE.

Raport "TOP 100 Women in Aerospace and Aviation Professionals to Follow on LinkedIn 2022" przygotowywany został przez firmę Pineapple EMPIRE z siedzibą w Tracy w Kalifornii (USA) na podstawie wpisów kobiet na LinkedIn, które zajmują się kosmosem i lotnictwem. Kryterium, które decyduje o przyznanym miejscu są liczby komentarzy, polubień i udostępnień postów na LinkedIn. Jest to już druga edycja raportu.

Agnieszka Elwertowska w tegorocznym raporcie została umieszczona na miejscu 31. Poinformowała o tym na swoim profilu na Facebooku:

„Drugi rok z rzędu zostałam umieszczona na światowej liście TOP 100 WOMEN IN AEROSPACE AND AVATION PROFESSIONALS TO FOLLOW ON LINKEDIN. W zeszłym roku byłam jedyną Polką na tej liście, tym razem jestem jedną z kilku. Polki w sektorze kosmicznym są coraz bardziej doceniane na świecie!

Oprócz Agnieszki w raporcie znajdziemy Justynę Pelc (miejsce 50.), Małgorzatę Popiel (miejsce 72.) oraz Beatę Suścicką (miejsce 96.).

Gratulujemy wszystkim paniom.

Zapraszamy do zapoznania się z całym raportem za rok 2022.

Natomiast raport „TOP 100 Women in Aerospace and AviationProfessionals to Follow on LinkedIn 2021” można obejrzeć pod linkiem.

 

Źródło: Agnieszka Elwertowska, Pineapple EMPIRE

Oprac. Paweł Z. Grochowalski

 

Foto: Agnieszka Elwertowska w bluzie, którą dostała z okazji publikacji raportu

Reklama