Przejdź do treści

Piętnasta MOC Odkrywców w Rzeszowie już 8 czerwca

Moc Odkrywców 2024

Firma POLIMEDIA wraz ze Stowarzyszeniem Ars Scientia ogłosiły datę i miejsce piętnastej edycji wydarzenia edukacyjnego pod nazwą MOC Odkrywców - Rzeszowski Piknik Nauki i Techniki '2024. Edukacyjny piknik plenerowy odbędzie się 8 czerwca na terenie Politechniki Rzeszowskiej.

Firma POLIMEDIA, kierowana przez Marlenę Proszak oraz Stowarzyszenie Ars Scientia pod kierownictwem dziennikarza Radia Rzeszów Pawła Pasterza, organizują dnia 8 czerwca 2024 r. kolejną, piętnastą już edycję wydarzenia pod nazwą MOC Odkrywców - Rzeszowski Piknik Nauki i Techniki '2024. Miejsce wydarzenia to teren przy głównym Budynku V i S Politechniki Rzeszowskiej.

Nauka, technika i kultura to pojęcia trwale związana z historią cywilizacji… Od momentu, gdy człowiek nauczył się kontrolować ogień po czasy wahadłowców, loty międzyplanetarne i marzenia o podróżach do gwiazd.

Każda podróż na szczyty zaczyna się od marzeń - można przeczytać w zaproszeniu przysłanym przez Organizatorów.


Szczegóły dotyczące programu edukacyjnego pikniku plenerowego zostaną przedstawione w późniejszym terminie.

Warto zaznaczyć, że Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza jest Głównym Partnerem Merytorycznym tego wydarzenia.

Osoby, które by chciały zobaczyć, jak wyglądały poprzednie edycje, mogą kliknąć w linki poniżej, które przeniosą do wybranych filmów .


Źródło: POLIMEDIA, Stowarzyszenie Ars Scientia

Paweł Z. Grochowalski

Reklama