Przejdź do treści

Kalendarzyk kieszonkowy Uranii na rok 2018

okładka kalendarzyka
Dostępny jest praktyczny kalendarzyk „Uranii” na rok 2018 z fazami Księżyca. Można go schować np. w portfelu i mieć pod ręką.
 
Jest to kalendarzyk kieszonkowy, czyli coś innego niż nasz ścienny Kalendarz astronomiczny na rok 2018. Kalendarzyk kieszonkowy rozdajemy za darmo przy okazji różnych imprez popularnonaukowych, np. astropikników, czy festiwali nauki – warto wtedy poszukać stoiska „Uranii” ;-)
 
Jeśli jednak ktoś nie miał okazji znaleźć się w odpowiednim miejscu, aby taki kalendarzyk otrzymać, może go zamówić przez internet za symboliczną złotówkę. Sugerujemy, aby kalendarzyk zamawiać przy okazji kupowania innych produków w naszym sklepie internetowym, gdyż inaczej koszt wysyłki będzie sporo wyższy niż wartość kalendarzyka.
 
Z kolei osoby, które już zamówiły prenumeratę na rok 2018, a chcą dodatkowo zamówić kalendarzyk – mogą dokonać wpłaty 1 PLN bezpośrednio na konto bankowe „Uranii” i wysłać e-mail na adres urania@urania.edu.pl z informacją o dokonaniu takiej wpłaty, podaniem swojego imienia i nazwiska oraz zaznaczeniem, że jest się prenumeratorem. Kalendarzyk dołączymy wtedy do najbliższego numeru „Uranii” zgodnie z harmonogramem prenumeraty. Oferta ta ważna jest do wyczerpania zapasów kalendarzyków.
 
Więcej informacji:

Reklama