Przejdź do treści

Prenumerata i numery archiwalne

Urania - polskie czasopismo o kosmosie


Zasady prenumeraty "Uranii - Postępów Astronomii"

Przyjmujemy zamówienia na roczną prenumeratę czasopisma, rozpoczynającą się od dowolnego numeru (bieżącego lub jednego z dwóch najbliższych). Cena rocznej prenumeraty wynosi 120 zł (za 6 numerów dwumiesięcznika).

Możliwe jest także zamówienie przedłużonej prenumeraty w cenie 240 zł (za 12 kolejnych numerów).

Prenumerata zagraniczna jest 100% droższa. Istnieje także możliwość nabywania numerów archiwalnych.


Kontakt: urania@urania.edu.pl lub tel. 600 663 640.

ZAMÓW I OPŁAĆ PRENUMERATĘ PRZEZ INTERNET

Korzyści z prenumeraty:

  • płacisz mniej niż w kiosku (cena jednego numeru w kiosku to 24,90 zł, a w prenumeracie 20,00 zł - oszczędzasz 20%
  • pokrywamy koszty wysyłki pocztowej, otrzymasz czasopismo prosto do domu
  • prenumeratorzy mogą liczyć na różnego rodzaju bonusy - co pewien czas dołączamy do czasopisma różne gadżety astronomiczne (zobacz listę ostatnich bonusów)


Konto do wpłat:

Polskie Towarzystwo Astronomiczne
ul. Bartycka 18
00-716 Warszawa


Bank: Millennium S.A.
nr 85 1160 2202 0000 0003 3341 8732


W tytule wpłaty prosimy określić od którego numeru ma rozpocząć się prenumerata (albo których numerów archiwalnych dotyczy) oraz podać adres do wysyłki.


Prenumerata sponsorowana dla szkół

Szkołom oferujemy możliwość zamówienia prenumerat ze specjalnym rabatem. Szkoła płaci tylko 100 zł.

Szkoła ma prawo do jednej prenumeraty sponsorowanej. W przypadku zespołów szkół prenumeratę sponsorowaną może zamówić każda ze szkół wchodzących w skład zespołu. Oferta dotyczy szkół na terenie Polski.

Prenumeratę na rzecz szkoły może także opłacić jej sponsor (np. rada rodziców, firma, organizacja, osoba prywatna), warunkiem jest, aby prenumerata była realizowana na rzecz szkoły.


Prosimy szkoły o zgłaszanie się za pomocą sklepu internetowego (opcja: prenumerata szkolna), albo e-mailowo urania@urania.edu.pl lub telefonicznie 600 663 640.

Przejdź do zamawiania prenumeraty dla szkół

 

Prenumerata dla członków PTMA

Członkom Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii (PTMA) przysługuje rabat na prenumeratę "Uranii". Aktualna cena rocznej prenumeraty z rabatem PTMA wynosi 100 zł.

Uranię można zamawiać poczynając od dowolnego numeru, najlepiej korzystając z formularza internetowego. Wpłat można dokonywać przez oddział (prenumerata zbiorowa) lub indywidualnie (wtedy należy dopisać wskazanie do którego oddziału należy prenumerator). Ceny prenumeraty i wysokość rabatu mogą ulec zmianie. Numery zaległe sprzedawane są w cenie okładkowej do wyczerpania nakładu.

 

Prenumerata dla członków PTA

Członkowie Polskiego Towarzystwa Astronomicznego (PTA), otrzymują "Uranię" w ramach składki członkowskiej, poczynając od najbliższego numeru po opłaceniu składki. Nieotrzymanie Uranii przez członka PTA sygnalizuje mu zaległości w opłacaniu składek. Aktualny stan opłat można sprawdzić na stronie PTA w zakładce "Struktura PTA/Strefa dla członków". Zaległe numery nie będą wysyłane.