Najpiękniejsze zdjęcia z Teleskopu Webba w 2023 roku

Na ilustracji: Mozaika zdjęć z Kosmicznego Teleskopu Jamesa Webba uznanych za najpiękniejsze w 2023 roku przez portal JamesWebbDiscovery. Żródło: NASA/ESA/CSA/STScI/CXC

To jest propozycja portalu JamesWebbDiscovery w chronologii publikacji według miesięcy. Zgadzacie się z tym?

Styczeń 2023 r.
Mgławica Tarantula w zakresie rentgenowskim i podczerwieni

Portal JamesWebbDiscovery → Composite image of Tarantula Nebula from Chandra and Webb data released
Portal Urania → Mgławica Tarantula w zakresie rentgenowskim i podczerwieni