Przejdź do treści

Nowa cena prenumeraty Uranii - Postępów Astronomii

Warianty prenumeraty Uranii w roku 2023

Zmienia się cena prenumeraty Uranii. Standardowa roczna prenumerata będzie kosztować 120 zł, a prenumeraty ze zniżką 100 zł (dla członków PTMA oraz dla nauczycieli i szkół).

Niestety, tak jak zapowiadaliśmy wcześniej, nie byliśmy w stanie nadal utrzymać promocyjnych cen prenumerat. Daliśmy naszym najwierniejszym  Czytelnikom ponad pół roku szansy na wykorzystanie promocji. Wszystkie wykupione wcześniej prenumeraty nie wymagają dopłat.

Obecne ceny prenumerat są następujące:
Prenumerata roczna (6 numerów): 120 PLN (20 zł za numer)
Prenumerata dwuletnia (12 numerów): 240 PLN
Prenumeraty zagraniczne są dwa razy droższe niż krajowa.
Prenumerata dla szkół i nauczycieli: 100 PLN (16,67 zł za numer)
Prenumerata dla członków PTMA: 100 PLN (16,67 zł za numer)

Cena pojedynczego numeru w kiosku: 24,90 PLN.

Prenumerata to najwygodniejsza forma otrzymywania "Uranii - Postępów Astronomii". W tej formie nie przegapi się żadnego numeru, a dodatkowo oszczędza się około 20% w stosunku do ceny pojedynczego zeszytu Uranii w kioskach.

Prenumeratę można w wygodny sposób zamówić w naszym sklepie internetowym, opłacając zamówienie kartą, BLIK-iem lub przelewem online. Można też zamówić ją w sposób tradycyjny, dokonując bezpośredniej wpłaty na konto bankowe (zobacz numer konta bankowego), zaznaczając w treści przelewu od którego numeru prenumerata ma się zaczynać.

Aby na dłuższy czas zabezpieczyć się przed inflacją nękającą obecnie wszystkich w Polsce, polecamy wykupienie prenumeraty przedłużonej - na dwa lata, czyli 12 numerów dwumiesięcznika.

W ramach prenumeraty egzemplarze wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Więcej informacji:

 

Reklama