Przejdź do treści

Ważne zmiany w prenumeracie Uranii

Prenumerata Uranii na rok 2014
Cena prenumeraty Uranii w roku 2014 będzie wynosić 65 zł. Ciągle jest jednak szansa na opłacenie jej w starej wysokości 60 zł - warunkiem jest dokonanie wpłaty przed końcem 2013 roku. Zachęcamy do opłacania prenumerat w naszym sklepie internetowym.

Z powodu rosnących kosztów wydawania czasopisma i trudności na rynku reklam musimy podnieść cenę "Uranii" od numeru 1/2014. Numer pojedynczy będzie kosztować 12,90 zł (do tej pory było to 11,90 zł). Natomiast cena rocznej prenumeraty wyniesie 65 zł (wobec 60 zł do tej pory).

Zmiana ceny prenumeraty nie ma oczywiście wpływu na wszelkie dotychczasowe zamówienia. Jeżeli ktoś ma już wykupioną prenumeratę, która obejmuje również rok 2014, to nic nie dopłaca.

Co więcej, wszyscy stali i nowi Czytelnicy "Uranii" mają jeszcze szansę na zamówienie prenumeraty w starej cenie 60 zł. Warunkiem jest opłacenie prenumeraty przed końcem 2013 roku. Dotyczy to zarówno standardowych prenumerat rocznych (6 numerów dwumiesięcznika), jak i prenumerat przedłużonych (12 kolejnych numerów dwumiesięcznika). Oznacza to, że wykupując prenumeratę przedłużoną, można na długo ominąć podwyżkę.

Jak działa prenumerata przedłużona? Obejmuje 12 kolejnych numerów czasopisma, zaczynając od numeru wskazanego w zamówieniu. Przy obecnej częstotliwości ukazywania się Uranii, jako dwumiesięcznika, daje to prenumeratę dwuletnią. Jeżeli jednak w przyszłości (na przykład od 2015 roku) zmienilibyśmy częstotliwość na miesięcznik, Czytelnik otrzyma stosowną do zamówienia liczbę numerów i potem prenumerata będzie wymagała przedłużenia.

Cena prenumeraty zagranicznej jest o 100% większa od ceny prenumeraty krajowej.

Więcej informacji:

Reklama