Przejdź do treści

Projekt Astrobaza w finale "Europa to MY" - potrzebne są głosy

Astrobaza w Kruszwicy - obserwacje zaćmienia Słońca
Projekt Astrobaza jest w finale konkursu “Europa to MY” wśród 20 najlepszych zgłoszeń. Teraz potrzebne są głosy, aby wygrał. Chętni mogą głosować do 24 lipca. Zachęcamy do wsparcia! Jeśli projekt Astrobaza wygra, to 30 sierpnia w Kruszwicy zostanie zorganizowany Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich wraz z koncertem gwiazd polskiej muzyki.

Astrobazy to przyszkolne obserwatoria astronomiczne wybudowane w kilkunastu miejscowościach województwa kujawsko-pomorskiego. Jeśli chcecie zagłosować, oto link: http://www.europatomy.eu/finalisci/zgloszenie/144

Aktualnie Astrobaza w Kruszwicy zajmuje pozycję 10 z wynikiem 2,05% głosów.

Poniżej list od Ilony Dybicz z Astrobazy w Kruszwicy na ten temat.

WITAJCIE

PROJEKT ASTROBAZA jest w finale Europa To MY.  To wielka promocja dla naszego miasta, województwa i projektu Astrobaza. Jeśli wygramy to w Kruszwicy 30 sierpnia 2015 r. zostanie zorganizowany Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich, którego zwieńczeniem będzie wyjątkowy koncert z udziałem gwiazd polskiej muzyki oraz otrzymamy 5 hot-spotów wi-fi. PROSIMY O GŁOSY Uśmiech Emotikon (Możesz oddać 1 głos -raz dziennie. Do głosowania potrzebny będzie tylko Twój adres e-mail. Pamiętaj, że liczą się tylko potwierdzone głosy - na podany przez Ciebie adres e-mail przyjdzie mail z linkiem potwierdzającym Twój głos. Głosujemy do 24 lipca)

POZDRAWIAM SERDECZNIE I PROSZĘ O WSPARCIE

ILONA DYBICZ

 
KRUSZWICA W FINALE KONKURSU "EUROPA TO MY" :-) !!!!

GŁOSUJEMY NA PROJEKT ASTROBAZA DO 24 LIPCA!

PRZEKAŻCIE ZNAJOMYM!

DZIĘKUJĘ

http://www.europatomy.eu/finalisci/zgloszenie/144


Reklama